1. kép 5-ből

(Nettó: 181 024 Ft)
229 900 Ft
A STIGA SVP 40 G benzines lengőkéses gyepszellőztető a talajba vágva utat nyit a víznek és az oxigének a fűgyökeréhez, ezáltal felgyorsítja az új hajtások növekedését és kedvező feltételeket biztosít az egészséges, dús gyep számára. A STIGA gyepszellőztető 182 cm3-es motorral működik, ami megfelelő teljesítményt ad nagy füves területek kezelésére. A 40 cm-es munkaszélességű és 32 lengő kés végzi a mély talajlazítást. Központi magasságállítás -15 mm- 0 mm között. A száraz füvet és a mohát az 50 l-es hátsó zsákba gyűjti össze.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kés: | 32 |
| Kerék: | Golyóscsapágyazott |
| Üzemanyag: | Benzin |
| Olajtartály: | 0,6 L |
| Munkamagasság: | Központosított, -15 mm és 0 mm között |
| Teljesítmény: | 4 kW |
| Lökettérfogat: | 182 cm³ |
| Munkaszélesség: | 40 cm |