1. kép 7-ből

(Nettó: 196 772 Ft)
249 900 Ft
A Stiga BC 450 HD Honda motoros kompakt és praktikus bozótvágó, profi használatra. 47,9 cm3-es, négyütemű Honda motorral van ellátva, így nem kell olajat keverni az üzemanyagba, ezáltal alacsonyabb a káros anyag kibocsátás, gyorsabb a motorindítás és kisebb a használót terhelő rezgés. Az ergonomikus kialakítású szarvkormány puha fogantyúkkal van ellátva. A kényelmes heveder optimális egyensúlyt biztosít a gépnek, így téve könnyebbé a munkát. Tap & Go damilfej a könnyebb damil adagolást segíti. Fém 3-ágú pengével is használható, ami az alapfelszereltség része.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Hám: | Dupla |
| Kés: | 3T (Ø 255 mm) |
| Motor: | Honda |
| Szár: | Egyenes |
| Súly: | 8.7 kg |
| Damilfej: | Tap & Go 2 szál |
| Markolat: | Bicikli |
| Teljesítmény: | 1,47 kW |