
(Nettó: 11 732 Ft)
14 900 Ft
A STIGA E 400 S akkumulátor szimulátor adapterként működik, amely lehetővé teszi, hogy a STIGA SBH 900 AE/BH 900e akkumulátorhámot ill. a BB 700e akkumulátorövet a STIGA 5 és 7 akkumulátoros sorozat összes kéziszerszámával használni lehessen. A STIGA E 400 S akkumulátor szimulátort az 5 és 7 sorozat kézi eszközeiben az akkumulátor helyére téve csatlakoztatható a BB 700e akkumulátoröv és a SBH 900 AE/BH 900e akkumulátorhám. Az SBH 900 AE/BH 900e akkumulátorhám és a BB 700e akkumulátoröv a 700-as vagy 500-as sorozatú gépekhez csak a külön megvásárolható E 400 szimulátorral együtt használható!
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Súly: | 0.35 kg |
| Weboldalra kikerül: | Igen |
| Akkumulátorfeszültség: | 48V |
| Termék csomagolási súlya: | 0,45 kg |
| Termék csomagolási magassága: | 98 mm |
| Termék csomagolási hosszúsága: | 146 mm |
| Termék csomagolási szélessége: | 90 mm |