1. kép 7-ből

(Nettó: 55 039 Ft)
69 900 Ft
Az új STIGA akkumulátoröv minden munkát megkönnyít... és könnyebbé tesz! A közvetlenül az övre csatlakoztatva hordott akkumulátorral a felhasználónak csak csatlakoztatnia kell azt az 5-ös és 7-es sorozat (a külön megvásárolható STIGA akkumulátor szimulátoron keresztül) és a 9-es sorozat bármelyik szerszámához a mellékelt kábellel - így még nagyobb kényelemmel és a karokra nehezedő kisebb teherrel dolgozhat. Az akkumulátorszíj egy tartalék akkumulátor hordozására is használható, hosszú munkamenetek esetén.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Súly: | 1,42 kg |
| Méret: | Hossz / szél / mag: 195 /116 / 158 mm |
| Weboldalra kikerül: | Igen |
| Termék csomagolási súlya: | 1,7 kg |
| Termék csomagolási magassága: | 173 mm |
| Termék csomagolási hosszúsága: | 445 mm |
| Termék csomagolási szélessége: | 198 mm |