1. kép 6-ből

(Nettó: 39 291 Ft)
49 900 Ft
Az erőteljes és könnyen manőverezhető GT 500e akkumulátoros fűszegélynyíró könnyű munkavégzést tesz lehetővé a kert rendbetételében - és egy innovatív vágófejjel rendelkezik a pontosabb szegélyvágás érdekében. Egy 48 V-os 2Ah-as akkumulátorral a gép akár 20 perc vágási időt biztosít egy feltöltéssel, és sokkal csendesebb, mint egy szokásos benzines szegélynyíró. Nagy teljesítményű vágófeje két szálon automatikusan adagolja a damilt. A GT 500e teleszkópos szárral és állítható fogantyúval rendelkezik, ami lehetővé teszi, hogy megfeleljen a felhasználó igényeinek és kényelmes munkavégzést biztosítson. Akkumulátor és töltő nem tartozék.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Motor: | 200 W |
| Szár: | Teleszkópos |
| Markolat: | Hurok, puha |
| Indítás: | Egyszerű nyomógomb |
| Max. munkaidő: | 2Ah-ás akkumulátorral 20 min (+/- 20%) |
| Munkaszélesség: | 30 cm |
| Akkumulátor száma: | 1 (nem tartozék) |
| Motor fordulatszám: | Maximális: 8000 rpm |