1. kép 10-ből

(Nettó: 110 157 Ft)
139 900 Ft
Robusztus és könnyű felépítésével, kezelhetőségével és sokoldalú vágási képességével kiemelkedik a tömegből az SHT 900 AE vezeték nélküli sövényvágó. Az SHT 900 AE akkumulátorhámban tartott két 48V-os 7,5Ah akkumulátorral egy töltéssel 180 percig üzemel. Három sebességfokozat választható, akár 3300 spm a legkeményebb ágak könnyed átvágásához. Csak akkumulátorhámmal használható. Akkumulátor, akkumulátorhám és töltő nem tartozék.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Szár: | Forgatható 180°, 3 helyzetben rögzíthető |
| Pengehossz: | 82 cm |
| Tartozékok: | Akkumulátor, hám és töltő nem tartozék |
| Max. munkaidő: | 180 perc (+/- 20%) ( 2x7.5 Ah akkumulátorral +/-20%) |
| Teljesítmény: | 500 W |
| Vágási hossz: | 61 cm |
| Fogak távolsága: | 40 mm |
| Vágási átmérő: | 33 mm |