1. kép 11-ből

(Nettó: 47 165 Ft)
59 900 Ft
Erő és precizitás – mindez benne van ebben az akkumulátoros sövénynyíróban. A 48V 2Ah akkumulátorral meghajtott HT 500e sövénynyíró akár 50 percnyi rezgéscsillapított, alacsony zajszintű, nulla károsanyag-kibocsátású vágást biztosít egyetlen feltöltéssel. Az 58 cm-es edzett acél, párhuzamosan mozgó pengéknek és a 180°-ban elforgatható fogantyúnak köszönhetően könnyedén vághat át sövényeken, ágakon és bokrokon. Akkumulátor és töltő nem tartozék.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kés: | Edzett acél, lézervágott pengék |
| Markolat: | 180 fokban forgatható (3 pozíció), puha fogantyú |
| Pengehossz: | 58 cm |
| Max. munkaidő: | 50 perc (+/- 20%) |
| Teljesítmény: | 350W |
| Vágási hossz: | 51 cm |
| Fogak távolsága: | 27 mm |
| Vágási átmérő: | 18 mm |