1. kép 9-ből

(Nettó: 43 228 Ft)
54 900 Ft
Ez az erőteljes, precíz és biztonságos akkus sövényvágó gyorsan és egyszerűen formába hozza kertjét. Az E-Power 20V 2Ah akkumulátorral felszerelve - amelyet a STIGA fejlesztett ki és tesztelt Olaszországban - 40 perc folyamatos vágást biztosít egyetlen töltéssel. Az edzett acél kés 26 mm-es távolságban lévő fogaival minden szögből könnyedén átvágja a gallyakat, ágakat.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Markolat: | 180°-ban forgatható (3 pozíció) |
| Pengehossz: | 70 cm |
| Tartozékok: | 1 db akkumulátor (2 Ah), 1 db standard töltő |
| Termék súly: | 2,25 kg |
| Max. munkaidő: | 40 min (+/- 20%) |
| Teljesítmény: | 150 W |
| Vágási hossz: | 50 cm |
| Fogak távolsága: | 26 mm (vágókapacitás: 18 mm) |