1. kép 9-ből

(Nettó: 27 480 Ft)
34 900 Ft
A HT 100e egy akkumulátoros sövénynyíró, amely könnyedén elvégzi a nehéz kerti munkákat. Mivel nincsenek zavaró kábelek, szabadon hagyhatja, hogy az edzett acélból készült 55 cm hosszú, kettős működésű kés vágjon - a sövényeket és bokrokat könnyed pontossággal nyírja. A 20 V-os akkumulátor (külön megvásárolható) 40 perc energiát biztosít egyetlen feltöltéssel, és a gép csendesebb, mint bármelyik tipikus benzines sövénynyíró. A 26 mm-es fogköznek köszönhetően még a közepesen vastag ágakat is könnyedén átvágja. Az extra kényelem érdekében ez az akkumulátoros sövénynyíró állítható, puha markolattal ellátott, 180°-ban elforgatható fogantyúval rendelkezik - így nem kell csavargatni, hogy elérje a kényelmetlen területeket. A dupla kapcsolós hátsó ravaszos működtetésnek köszönhetően pedig mindig Öné lesz az irányítás. A beépített pengehegy-védelem megakadályozza a falak és utak lehorzsolását, a végén pedig egy kényelmes akasztónyílást talál. Így amikor végzett, és minden tökéletesnek tűnik, ezt a sövénynyírót könnyen és biztonságosan elteheti.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Markolat: | 180°-ban forgatható (3 pozíció) |
| Pengehossz: | 55 cm |
| Tartozékok: | Standard töltő |
| Max. munkaidő: | 40 min (+/- 20%) |
| Teljesítmény: | 150 W |
| Vágási hossz: | 50 cm |
| Fogak távolsága: | 26 mm (vágókapacitás: 18 mm) |
| Akkumulátor száma: | 1 (külön megvásárolható) |