1. kép 8-ből

(Nettó: 78 661 Ft)
99 900 Ft
Az MT 500e egy könnyű és nagy teljesítményű akkumulátoros multifunkciós szerszám, mely egy teleszkópos nyélből és a hozzá illeszthető sövénynyíró és fűrész adapterekből áll. Az eszközzel könnyen vághatóak és metszhetőek a nehezen elérhető bokrok és fák. Ez a robusztus kerti multifunkciós szerszám az ajánlott 48 V-os 2 Ah-s akkumulátorral akár 20 perces vágási időt vagy 8 perces metszési időt biztosít egyetlen töltéssel. A 112°-ban elforgatható fogantyúnak köszönhetően könnyedén megtalálhatja az Önnek legkényelmesebb munkavégzési pozíciót. Akkumulátor és töltő nem tartozék.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Lánc: | 3/8" 1,3mm |
| Markolat: | Hurok |
| Pengehossz: | 46 cm |
| Láncsebesség: | 5 m/s |
| Max. munkaidő: | Sövényvágóval: 20 perc (+/- 20%) Ágvágóval: 8 perc(+/- 20%) |
| Munkamagasság: | Nyírás max. 2,95 m, vágás max. 2,70 m |
| Teljesítmény: | 400 W |
| Vágási hossz: | 44 cm |