1. kép 22-ből

(Nettó: 78 661 Ft)
99 900 Ft
A könnyű és jól alkalmazható MT 100e Kit többfunkciós szerszámmal nem kell létrára mászni a magas bokrok és fák gondozásához. Az E-Power 20V 4Ah akkumulátorunk 70 perc vágási időt és 20 perc metszési időt biztosít egyetlen töltéssel. Csak csatlakoztassa a sövényvágót vagy az ágvágót, húzza ki a teleszkópos tengelyt, aztán gyorsan és egyszerűen elvégezheti ezeket a kertészeti munkákat - mindezt biztonságosan a földön állva. Akkumulátor és töltő tartozék.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Hám: | Igen, tartozék (vállpánt) |
| Lánc: | 3/8" 1,3mm |
| Szár: | Teleszkópos szár (max. munkamagasság 2,75m - felhasználó teste + eszköz) |
| Markolat: | Hátsó markolat |
| Pengehossz: | 45,5 cm |
| Tartozékok: | 4Ah akku, standard töltő, sövényvágó és ágvágó adapter |
| Láncsebesség: | 5 m/s |
| Max. munkaidő: | Sövényvágó 70 min (+/- 20%) / Ágvágó 20 min (+/- 20%) |