1. kép 10-ből

(Nettó: 125 906 Ft)
159 900 Ft
Erőteljes, precíz és mindössze 5,18 kg súlyú SPH 900 AE magassági sövényvágó új dimenzióba emeli a sövények és a fák nyírását. Fejlett, 400 W-os, kefe nélküli motorja, két 48 V 7,5 Ah akkumulátorral párosítva, amelyek az akkumulátor hámban foglalnak helyet, több mint 200 percnyi folyamatos működést biztosítanak. A teleszkópos hosszabbító tengely eléri a 4 métert. Három sebességgel és hat vágási pozícióval az SPH 900 AE optimális megoldást biztosít bármilyen feladat megoldásához. Csak akkumulátorhámmal használható. Akkumulátorhám és töltő nem tartozék.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kés: | Dual action, lézervágott pengék |
| Szár: | Teleszkópos (3m magasságig) |
| Markolat: | Fix, puha fogantyú |
| Pengehossz: | 65 cm |
| Max. munkaidő: | 2x7.5 Ah-s akkumulátorral hámban: 200 perc (+/- 20%) |
| Teljesítmény: | 400 W |
| Vágási hossz: | 51 cm |
| Fogak távolsága: | 34 mm |