1. kép 9-ből

(Nettó: 74 724 Ft)
94 900 Ft
Az PS 700e akkumulátoros magassági ágvágóval könnyen megszabadulhatunk akár 4 méteres magasságban is a felesleges ágaktól. A 450 W-os motorral és a javasolt 48 V-os 4Ah-ás akkumulátorral működtetett PS 700e akár 30 perc munkaidőt is biztosít egy töltéssel. A 25 cm-es láncvezető nagy teljesítményű lánccal rendelkezik, amely minden alkalommal nagyszerű vágást biztosít. Akkumulátor és töltő nem tartozék.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Lánc: | 3/8", 1,3mm |
| Szár: | Teleszkópos (2,7m magasságig) |
| Markolat: | Puha fogantyú |
| Pengehossz: | 25 cm |
| Láncsebesség: | 5 m/s |
| Max. munkaidő: | 4Ah-ás akkumulátorral 30 perc (+/- 20%) |
| Teljesítmény: | 450W |
| Feszítő rendszer: | Oldalsó láncfeszítés csavarral |