1. kép 11-ből

(Nettó: 70 787 Ft)
89 900 Ft
Kompakt és könnyű SAB 100 AE Kit lombfúvó könnyeddé teszi a kert, és a terasz tisztítását. 20 V-os, a 2x 4Ah akkumulátorral működik, amely normál sebességgel akár 40 percig is működik egy feltöltéssel. Ez az ergonomikus vezeték nélküli lombfúvó, könnyen kezelhető, masszív és sokkal csendesebb, mint a szokásos benzinmotoros lombfúvók. Az akkumulátorok és a töltő tartozéka.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Tartozékok: | 2 db akkumulátor (4 Ah), 1 db standard töltő |
| Légsebesség: | max 55 m/s |
| Max. munkaidő: | 40 perc (+/- 20%) |
| Teljesítmény: | 600 W |
| Gyűjtő anyaga: | Textil |
| Akkumulátortöltő: | standard |
| Garantált zajszint: | 92 dB |
| Levegőszállítás: | 9 m3/ perc |