1. kép 12-ből

(Nettó: 62 913 Ft)
79 900 Ft
A könnyű és erőteljes Stiga SAB 700 akkumulátoros lombfúvó könnyedén megtisztítja a környezetét a levelektől és az apró törmelékektől. 48V 4Ah akkumulátorral működtetve lenyűgöző munkaidőket kínál: 120 perc kis sebességgel, 26 perc közepes sebességgel és 18 perc teljes sebességgel. Hatékony szellőzőrács található mindkét oldalán és az alsó részén, így javítva a légáramlást és a hatékonyságot. Az intuitív billentyűzet segítségével egyszerűen válthat a három sebesség között.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Hám: | Egyvállas heveder |
| Markolat: | Puha fogantyú |
| Légsebesség: | 60 m/s |
| Max. munkaidő: | 4Ah-s akkumulátorral max. 26 perc |
| Teljesítmény: | 500W |
| Akkumulátortöltő: | Nem tartozék |
| Levegőszállítás: | Max 11.6 m3/perc |
| Motor fordulatszám: | Max. 19500 rpm |