1. kép 12-ből

(Nettó: 43 228 Ft)
54 900 Ft
Kompakt és könnyű BL 100e Kit lombfúvó könnyeddé teszi a kert, és a terasz tisztítását. 20 V-os, 4Ah akkumulátorral működik, amely normál sebességgel akár 40 percig is működik egy feltöltéssel. Ez az ergonomikus vezeték nélküli lombfúvó, könnyen kezelhető, masszív és sokkal csendesebb, mint a szokásos benzinmotoros lombfúvók.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Tartozékok: | 1 db akkumulátor (4 Ah), 1 db standard töltő |
| Légsebesség: | max 32 m/s |
| Max. munkaidő: | 40 perc (+/- 20%) |
| Teljesítmény: | 280 W |
| Akkumulátortöltő: | Szimpla, standard |
| Garantált zajszint: | 92 dB |
| Levegőszállítás: | 9 m3/ perc |
| Motor fordulatszám: | max. 13000rpm |