1. kép 6-ből

(Nettó: 78 661 Ft)
99 900 Ft
Az SPR 500 AE egy erőteljes, kompakt és könnyen kezelhető felső fogantyús akkumulátoros láncfűrész, 30 cm-es vezetővel. Csak 48V / 4Ah, vagy 5Ah akkumulátorral kompatibilis, amely alkalmazható az 500-as sorozatú rendszer összes eszközéhez is. Akkumulátor és töltő nem tartozék.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Lánc: | 3/8 ".050" (91PX045X) |
| Motor: | 1000 W |
| Markolat: | Puha markolat |
| Olaj pumpa: | Automatikus |
| Vibráció: | elülső / hátsó fogantyú: 4,37 / ,72 m / s2 |
| Tartozékok: | Akkumulátor és töltő nem tartozék |
| Olajtartály: | 0,18 L |
| Láncsebesség: | 20 m / s |