1. kép 9-ből

(Nettó: 74 724 Ft)
94 900 Ft
Az PR 700e egy erőteljes, de kompakt és könnyen kezelhető felső fogantyús akkumulátoros láncfűrész 30 cm-es vezetőlappal. 48V / 4Ah, vagy 5Ah akkumulátorokkal használható, mely akkumulátorok kompatibilisek bármely egyéb 500-as, 700-as, 900-as sorozatú géppel is. Akkumulátor és töltő nem tartozék.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Lánc: | 3/8 ".050" (91PX045X) |
| Motor: | 1000 W |
| Markolat: | Puha markolat |
| Olaj pumpa: | Automatikus lánckenés |
| Vibráció: | elülső / hátsó fogantyú: 4,37 / ,72 m / s2 |
| Tartozékok: | Akkumulátor és töltő nem tartozék |
| Olajtartály: | 0,18 L |
| Láncsebesség: | 20 m/s |