1. kép 9-ből

(Nettó: 78 661 Ft)
99 900 Ft
Ha egy vagy több ágat kell megmetszenie, vagy rönköt vágnia a kandallóhoz, ideális eszköz a CS 300e készlet, az első STIGA 2x20V-os (4Ah) láncfűrész. A két akkumulátor együttműködése nagyobb teljesítményt biztosít a jobb vágási teljesítmény érdekében, így egyetlen feltöltéssel több mint 80 vágást végezhet, akár egy 120 mm átmérőjű rönk esetében is. Ez a szerszám 265 mm-es maximális vágási szélességgel büszkélkedhet, ami kiváló minőségű és hatékony vágásokat biztosít. A két ePower 20V-os akkumulátor kényelmesen, közvetlenül a fedélzeten tölthető a vadonatúj STIGA töltőrendszer segítségével. Emellett a mellékelt tárolórendszerrel a szerszámot a falra akaszthatja a kényelmes újratöltés érdekében. A biztonság a legfontosabb, köszönhetően a kioldónak és a tehetetlenségi féknek, amelyek jelentősen csökkentik a visszarúgás kockázatát. A lánc a STIGA gyorsfeszítő rendszerrel könnyedén feszíthető.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Lánc: | 3/8'' .043'' (CL14345TL) |
| Motor: | 1000 W |
| Markolat: | Puha markolat |
| Olaj pumpa: | Automatikus |
| Vibráció: | elülső / hátsó fogantyú: 3,73 / 2,8 m/s2 |
| Tartozékok: | Akkumulátor és töltő tartozék |
| Olajtartály: | 0,2 L |
| Láncsebesség: | 14.5 m/s |