1. kép 7-ből

(Nettó: 31 417 Ft)
39 900 Ft
A Stiga SGM 72 AE egy könnyű és egyszerűen használható akkumulátoros multifunkciós eszköz. Az SGM 72 AE egy 8 cm vágásszélességű fűnyírópengével rendelkezik, ami kiválóan alkalmas a gyep széleinek tökéletesítésére, és tartalmaz még egy 18 cm-es sövényvágó pengét is, ami alkalmas a kisméretű házi sövények ápolásához. A pengék szerszám nélkül, könnyen cserélhetőek (free click-in system). A Stiga SGM 72 AE-hez akkumulátor (2,5Ah) és töltő is tartozik. A teleszkópos fogantyúval (nem tartozék) összeállítva az SGM 72 AE még kényelmesebbé teszi a fűnyírást.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Garancia: | 1 év jótállás |
| Pengehossz: | 8/18 cm él/sövény |
| Tartozékok: | akkumulátor, töltő, fűvágó adapter, sövényvágó adapter |
| Max. munkaidő: | 75 perc ( +/-20% ) |
| Teljesítmény: | 60 W |
| Vágószélesség: | fűvágó penge: 8cm |
| Vágási átmérő: | 8 mm |
| Akkumulátor száma: | 1 |