1. kép 8-ből

(Nettó: 43 228 Ft)
54 900 Ft
A Stiga GT 100e Kit kényelmes és könnyen kezelhető akkumulátoros szegélyvágó, amellyel egyszerűen karbantartható a gyep a fák körül, vagy a kerítések mentén. Kompakt kialakításának és optimálisan kiegyensúlyozott E-Power 20 V 2 Ah akkumulátorának köszönhetően egyetlen töltéssel 20 percnyi könnyed vágás végezhető. Akkumulátor és töltő tartozék.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Hám: | Nincs |
| Motor: | 150 W |
| Szár: | Teleszkópos |
| Súly: | 2.2 kg |
| Markolat: | Hurok |
| Tartozékok: | 2Ah akku és standard töltő |
| Max. munkaidő: | 20 perc (+/- 20%) |
| Munkaszélesség: | 25 cm |