1. kép 8-ből

(Nettó: 27 480 Ft)
34 900 Ft
A GT 100e akkumulátoros szegélynyíróval a nyírás és a szegélynyírás öröm. Ez a szegélynyíró erős motorral, optimálisan kiegyensúlyozott 20 V 2Ah akkumulátorral (külön megvásárolható) és puha markolatú ergonomikus fogantyúval rendelkezik, így könnyedén levághatja a gyomokat. Az automatikusan adagoló damil megbízható és megszakítás nélküli nyírást biztosít - míg a teljesen állítható huroknyél lehetővé teszi, hogy megerőltetés nélkül manőverezzen a fűnyíróval. A teljes kényelem érdekében a GT 100e teleszkópos szárát is az Ön magasságához állíthatja. Használata is egyszerű. Egyetlen kattintással átválthat a nyírásról szegélynyíró üzemmódra, beleértve az egyik oldalra 90°-kal elforgatható szegélynyíró funkciót, amellyel tökéletesíti a gyepet, a szegélyeket és a feljárót. A 45°-ig állítható forgó feje szintén tökéletes nyírást biztosít - egy távtartóval, amellyel pontosan vághat a növények és más tárgyak körül. Akkumulátortöltő tartozék, az akummulátor külön megvásárolható.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Hám: | Nincs |
| Motor: | 150 W |
| Szár: | Teleszkópos |
| Súly: | 2.2 kg |
| Markolat: | Hurok |
| Tartozékok: | Standard töltő |
| Max. munkaidő: | 20 perc (+/- 20%) |
| Munkaszélesség: | 25 cm |