1. kép 9-ből

(Nettó: 291 260 Ft)
369 900 Ft
Gyorsítsa fel a fűnyírást a Combi 753e V kit fűnyíróval. Gyors, kényelmes, környezetbarát és nagyvonalú 51 cm-es vágási szélességgel ez a robusztus akkumulátoros fűnyíró gyorsan rendbe teszi a gyepét. Két 48 V-os 7,5 Ah-s akkumulátorral és a mellékelt töltővel hajtva a Combi 753e V kit egyetlen feltöltéssel 30 perc alatt lenyűgöző 750 m? területet nyír le. Az Ön kényelme és komfortja érdekében ez a fűnyíró intuitív billentyűzettel is rendelkezik, amely hatfokozatú variátorral és öko üzemmóddal 4 az 1-ben vágórendszerrel valamint állítható és összecsukható kormányrúddal. Akkumulátor és töltő tartozék.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Váz: | Galvanizált acél |
| Súly: | 31 kg |
| Kerék: | Golyóscsapágyazott 200 mm / 280 mm |
| Markolat: | Összecsukható |
| Meghajtás: | Önjáró |
| Erőforrás: | Lítium-ion akkumulátor |
| Tartozékok: | Akkumulátor és töltő tartozék. |
| Munkamagasság: | 22-80 mm |