1. kép 9-ből

(Nettó: 236 142 Ft)
299 900 Ft
A Combi 753e V akkumulátoros fűnyíró igazán meggyorsítja a fűnyírást. Gyors, kényelmes és környezetbarát. Nagy 51cm-es vágási szélességgel rendelkezik. Két 48V, 5Ah-ás akkumulátorral (nem tartozék) a Combi 753e V egy feltöltéssel 25 perc alatt akár 600 m2-rel is képes megbirkózni. A Combi 753e V egyszerűen használható kezelőjével hat sebességfokozat és egy takarékos mód közül választhat. A fűnyíró szára állítható és összecsukható. Akkumulátor és töltő nem tartozék.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Váz: | Galvanizált acél |
| Súly: | 31 kg |
| Kerék: | Golyóscsapágyazott 200 mm / 280 mm |
| Markolat: | Összecsukható |
| Meghajtás: | Önjáró |
| Erőforrás: | Lítium-ion akkumulátor |
| Tartozékok: | Akkumulátor és töltő nem tartozék. |
| Munkamagasság: | 22-80 mm |