1. kép 12-ből

(Nettó: 220 394 Ft)
279 900 Ft
A COMBI 748e V egy gyors, robusztus és erőteljes akkumulátoros fűnyíró, amely biztosítja a stresszmentes, vezetéknélküli fűnyírást. Tartós galvanizált acél vágókéssel rendelkezik. A különösen nagy teljesítményű, 1,5 kW-os szénkefe nélküli motor hatékony és kényelmes fűnyírást biztosít. A COMBI 748e V egyszerűen használható, hat sebességfokozat és egy takarékos mód közül választhat. Az elülső megerősített rész védelmet biztosít az esetleges ütközések ellen, és a fogantyú segítségével könnyebben emelhető a gép. Az akkumulátor és töltő nem tartozék.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Váz: | Galvanizált acél |
| Súly: | 29 kg |
| Kerék: | Golyóscsapágyazott 200 mm / 2800 mm |
| Markolat: | Összecsukható |
| Meghajtás: | Önjáró |
| Erőforrás: | Lítium-ion akkumulátor |
| Tartozékok: | Akkumulátor és töltő nem tartozék. |
| Munkamagasság: | 22-80 mm |