1. kép 7-ből

(Nettó: 149 528 Ft)
189 900 Ft
A STIGA COMBI 344e Kit akkumulátoros fűnyíróval élvezheti a fűnyírást, zaj, karbantartási gondok és az üzembe helyezési problémák nélkül, amelyek benzinmotoros fűnyírókkal járnak! A STIGA COMBI 344e Kit könnyű, nagyszerű manőverezéssel és minimális erőfeszítést igényel, még lejtős talajon is. Az ergonómiailag optimalizált kezelőszervek biztosítják, hogy minden kertészkedő kényelmesen és egyszerűen dolgozzon míg az újonnan kialakított kormányrúd-zárak gyorsan és egyszerűen megkönnyítik a helytakarékos függőleges tárolóhelyzet beállítását. Az akkumulátor és a töltő tartozék.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Váz: | Műanyag (polipropilén) |
| Súly: | 15 kg |
| Markolat: | Összecsukható |
| Meghajtás: | Nem önjáró |
| Tartozékok: | 5 Ah akku és standard töltő |
| Munkamagasság: | 25-75 mm |
| Teljesítmény: | 1300 W |
| Vágás módja: | Gyűjtés, Hátsó kidobás |