1. kép 6-ből

(Nettó: 133 780 Ft)
169 900 Ft
Erőteljes és robusztus felépítésű, ugyanakkor könnyű és kompakt, ez a 48 V-os akkumulátoros fűnyíró. Teljesítmény, tartósság és kezelhetőség terén is lenyűgöző, csendes és emisszió nélküli működést biztosít. Az COMBI 340e Kit 38 cm munkaszélességű és visszafogott súlyának köszönhetően rendkívül könnyen kezelhető. Kompatibilis az 500-as sorozatú rendszerekkel. Akkumulátor és töltő tartozék.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Váz: | Műanyag (polipropilén) |
| Súly: | 14 kg |
| Kerék: | 150/250 mm barázdált kerekek |
| Markolat: | Összecsukható |
| Meghajtás: | Nem önjáró |
| Erőforrás: | Lítium-ion akkumulátor |
| Tartozékok: | 4 Ah akku és standard töltő |
| Munkamagasság: | 25-75 mm |