1. kép 5-ből

(Nettó: 110 157 Ft)
139 900 Ft
Kompakt és könnyű, de ennek ellenére erőteljes és robusztus felépítésű vezeték nélküli STIGA COMBI 336e Kit kiváló kezelhetőség, teljesítmény és tartósság szempontjából. 34 cm-es vágással rendelkezik, és függőleges tárolási helyzetének köszönhetően minimális helyet foglal el. Akkumulátor és töltő tartozék.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Váz: | Műanyag (polipropilén) |
| Súly: | 12 kg |
| Kerék: | 140/170 mm barázdált kerekek |
| Markolat: | Összecsukható |
| Meghajtás: | Nem önjáró |
| Erőforrás: | Lítium-ion akkumulátor |
| Tartozékok: | 2 Ah akku és standard töltő |
| Munkamagasság: | 25-75 mm |