1. kép 9-ből

(Nettó: 196 772 Ft)
249 900 Ft
A Collector 548 AE K akkumulátoros fűnyíró nagyobb teljesítményt, hatékonyságot, nagyobb vágószélességet biztosít a felhasználó számára. Az Experience sorozat része a fejlett E-Power 48V 4Ah akkumulátorunk, amely 400 négyzetmétert képes lefedni 15 perc kaszálási idő alatt. Az ergonomikus kialakítású dupla fogantyúnak köszönhetően pedig tökéletesen tudjuk irányítani a fűnyírót. Akkumulátor és töltő tartozék.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Váz: | Acél fűnyíróház |
| Súly: | 24 kg |
| Kerék: | Golyóscsapágyazott 200mm / 280mm |
| Markolat: | Összecsukható |
| Meghajtás: | Nem önjáró |
| Erőforrás: | Lítium-ion akkumulátor |
| Tartozékok: | 4Ah akku és standard töltő |
| Munkamagasság: | 22-80 mm |