1. kép 8-ből

(Nettó: 188 898 Ft)
239 900 Ft
A Collector 543 AE K akkumulátoros fűnyíró hatékony sebességet és teljesítményt, a tágas 60 literes fűgyűjtő nagy kapacitást biztosít a fűnyíráshoz. A fejlett E-Power 48V 4Ah akkumulátor 400 négyzetméter lefedettséget, vagy 22 perc működési időt biztosít egyetlen töltéssel. Az ergonomikus kialakítású dupla fogantyúnak köszönhetően tökéletesen tudjuk irányítani a fűnyírót. Akkumulátor és töltő tartozék.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Váz: | Acél |
| Súly: | 23 kg |
| Kerék: | Golyóscsapágyazott 200/200mm barázdált |
| Markolat: | Összecsukható |
| Meghajtás: | Nem önjáró |
| Erőforrás: | Lítium-ion akkumulátor |
| Tartozékok: | 4Ah akku és standard töltő |
| Munkamagasság: | 22-65 mm |