1. kép 9-ből

(Nettó: 173 150 Ft)
219 900 Ft
Az új STIGA Collector 48 S AE Kit önjáró fűnyíró az egyenetlen felületeken, lejtőkön és akadályokon is megkönnyíti a fűnyírást. Az olaszországi STIGA által kifejlesztett és tesztelt 48 V-os és 5Ah kapacitású, szinkronizált technológiával ellátott ePower akkumulátornak köszönhetően egyetlen feltöltéssel akár 400 m2-es területet is le lehet nyírni. A fűnyíró egy plusz, külön megvásárolható akkumulátort is be tud fogadni, így megduplázva az üzemidőt és a munkaterületet. Ergonomikus fogantyú az extra kényelem érdekében az Ön magasságához állítható. Erőteljes, 1,5 kW-os kefe nélküli motor a hatékony munkavégzésért és a megnövelt autonómia érdekében. 60 literes hibrid gyűjtőzsák tartós műanyag felsővel és szövetzsákkal. Akkumulátor és töltő tartozék.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Váz: | Acél fűnyíróház |
| Súly: | 25 kg |
| Kerék: | Golyóscsapágyazott 200mm / 200mm |
| Markolat: | Összecsukható |
| Meghajtás: | Önjáró |
| Erőforrás: | Lítium-ion akkumulátor |
| Tartozékok: | 5 Ah akku és standard töltő |
| Munkamagasság: | 22 - 65 mm |