1. kép 9-ből

(Nettó: 106 220 Ft)
134 900 Ft
A Collector 140e Kit fűnyíró könnyű és könnyen kezelhető, de ellenáll a kerti akadályok okozta károknak. Az innovatív E-Power 20V 2x4Ah akkumulátor - amelyet a STIGA fejlesztett ki és tesztelt Olaszországban - elegendő energiát biztosít akár 350 nm-es fűnyíráshoz egy feltöltéssel. A tágas, 40 literes hibrid fűgyűjtővel tökéletes fűnyíró kis és közepes méretű gyepek számára. Akkumulátor és töltő tartozék.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Váz: | Műanyag (polipropilén) |
| Súly: | 12.3 kg |
| Kerék: | 140/170 mm barázdált kerekek |
| Markolat: | Összecsukható |
| Meghajtás: | Nem önjáró |
| Erőforrás: | Lítium-ion akkumulátor |
| Tartozékok: | 2db 4 Ah akku és standard, dupla töltő |
| Munkamagasság: | 25-75 mm |