1. kép 9-ből

(Nettó: 78 661 Ft)
99 900 Ft
Könnyű és mozgékony univerzális fűnyíró, amely ideális mindennapi használatra. Saját fejlesztésű E-Power 22 akkumulátorunk működteti, amely egyetlen feltöltéssel akár 250 négyzetmétert is képes lenyírni. A 35 literes fűgyűjtő rengeteg helyet biztosít a fűnyesedék összegyűjtéséhez a kis méretű kertekben. Szabad, kábel nélküli mozgást biztosít alacsony károsanyag-kibocsátás mellett. Akkumulátor és töltő tartozék.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Váz: | Műanyag (polipropilén) |
| Súly: | 11.75 kg |
| Kerék: | 140/170 mm barázdált kerekek |
| Markolat: | Összecsukható |
| Meghajtás: | Nem önjáró |
| Erőforrás: | Lítium-ion akkumulátor |
| Tartozékok: | 2db 2 Ah akku és standard dupla töltő |
| Munkamagasság: | 25-75 mm |