1. kép 5-ből

(Nettó: 55 039 Ft)
69 900 Ft
Hatékony eszközt keres a fák és bokrok könnyű metszéséhez? A STIGA PR 100e Kit akkumulátoros ágvágó fűrész tökéletes megoldás az Ön igényeinek kielégítésére. Könnyű metszési feladatokhoz tervezték, és egyetlen töltéssel könnyedén lemetsz 120 ágat 50 mm-ig. Könnyű és felhasználóbarát kialakításának köszönhetően ideális a talajszintű metszéshez. A magas vagy nehezen hozzáférhető területek az 1,8 méter hosszú rúdhosszabbító tartozéknak köszönhetően (külön megvásárolható) könnyen elérhetőek. A PR 100e készlet beépített olajszivattyúval rendelkezik a lánc könnyebb kenése érdekében, így biztosítva az optimális és folyamatos teljesítményt. A mellékelt 20 V-os akkumulátorral és töltővel ez a metszőfűrész kompatibilis az összes STIGA 1 sorozatú kerti szerszámmal. Emellett a rúdhosszabbító opcionális tartozékkal - amely 1,8 méter hosszúságú - a magas kerti elemek metszése még egyszerűbbé és biztonságosabbá válik.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Lánc: | 1/4col 0.635mm |
| Motor: | Szénkefével |
| Súly: | 1.445 kg ( akkumulátor nélkül ) |
| Markolat: | Puha markolatú fogantyú |
| Kapacitás: | 120 vágás ( 1 feltöltéssel ) |
| Olaj pumpa: | Automatikus lánckenés |
| Tartozékok: | 1 db akkumulátor (2 Ah), 1 db standard töltő |
| Olajtartály: | 30 ml |