
(Nettó: 27 480 Ft)
34 900 Ft
Majd egy hosszabb leírás a termékről
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Súly: | 0,9 kg |
| Feszültség: | 48 V |
| Töltési idő: | 50 perc |
| Weboldalra kikerül: | Nem |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion |
| Akkumulátorkapacitás: | 2 Ah |
| Termék csomagolási súlya: | 0,98 kg |
| Termék csomagolási magassága: | 125 mm |