1. kép 4-ből

(Nettó: 58 976 Ft)
74 900 Ft
STIGA ePower E 475 akkumulátor, amely a STIGA 700-as sorozatú fűnyírókhoz és a 900-as sorozatú fűnyírókhoz használható. 7,5Ah kapacitás, szabványos töltési idő 330 perc. A 9-es, 7-es és 5-ös sorozatú szerszámoknak 7,5 Ah-s akkumulátorral való működéshez külön megvásárolható akkumulátorövre vagy akkumulátorhevederre van szükségük!
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Súly: | 2,12 kg |
| Töltési idő: | 330 perc |
| Weboldalra kikerül: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion |
| Akkumulátorkapacitás: | 7,5Ah |
| Akkumulátorfeszültség: | 48V |
| Termék csomagolási súlya: | 2,25 kg |
| Termék csomagolási magassága: | 140 mm |