1. kép 6-ből

(Nettó: 39 291 Ft)
49 900 Ft
Az E-Power E 440 akkumulátor minden STIGA 500, 700 és 900 sorozatú termékkel kompatibilis. 4Ah kapacitás és 48V teljesítmény.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Súly: | 1,36 kg |
| Töltési idő: | 180 perc |
| Weboldalra kikerül: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion |
| Akkumulátorkapacitás: | 4 Ah |
| Akkumulátorfeszültség: | 48V |
| Termék csomagolási súlya: | 1,46 kg |
| Termék csomagolási magassága: | 98 mm |