
(Nettó: 39 291 Ft)
49 900 Ft
Az E-Power E 420 akkumulátor kompatibilis minden Stiga 500-as termékkel. Továbbá használható még a 700-as és 900-as kézi eszközökkel
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Súly: | 0.88 kg |
| Töltési idő: | 90 perc |
| Weboldalra kikerül: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion |
| Akkumulátorkapacitás: | 2 Ah |
| Akkumulátorfeszültség: | 48V |
| Termék csomagolási súlya: | 0,98 kg |
| Termék csomagolási magassága: | 98 mm |