
(Nettó: 27 480 Ft)
34 900 Ft
E-Power E 24 akkumulátor, minden STIGA 100 sorozatú eszközhöz használható.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Súly: | 0.64 kg |
| Töltési idő: | 140 perc |
| Weboldalra kikerül: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion |
| Akkumulátorkapacitás: | 4 Ah |
| Akkumulátorfeszültség: | 20V |
| Termék csomagolási súlya: | 0,688 kg |
| Termék csomagolási magassága: | 85 mm |