
(Nettó: 19 606 Ft)
24 900 Ft
E-Power E 22 akkumulátor, minden STIGA 100 sorozatú eszközhöz használható.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Töltési idő: | 70 perc |
| Sebességfokozatok: | 0.39 kg |
| Weboldalra kikerül: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion |
| Akkumulátorkapacitás: | 2 Ah |
| Akkumulátorfeszültség: | 20V |
| Termék csomagolási súlya: | 0,43 kg |
| Termék csomagolási magassága: | 70 mm |