1. kép 4-ből

Kérjen árajánlatot
Amennyiben bármilyen kérdése van a gépekkel kapcsolatban, keresse bátran kollégánkat a
+36 30 474 0807 telefonszámon, vagy kérdezzen e-mailben az [email protected] címen.
Túlméretes gépeket csak Zala, Vas, Somogy, és Veszprém megyében szállítunk ki, beüzemelve, saját munkatársaink segítségével!
AS 940 Sherpa 4WD távvezérelt felülős magasgazvágó Összkerékhajtású, felülős, mindentnyíró, a profik és a magánemberek körében is igen kedvelt, mert biztonságos és optimális nyírási eredményt kínál. Az AS 940 Sherpa 4WD RC alapja az XL modell, annyi plusz szolgáltatással, hogy a gép abból kiszállva akár 300 méteres távolságból is irányítható egy professzionális távvezérlő segítségével. Ez azt jelenti, hogy a gép súlypontja még alacsonyobbra kerül, tehát még meredekebb, veszélyesebb helyeken is tud dolgozni, úgy, hogy kezelője eközben mindvégig biztonságban van. A biztonságon túl mentesül még a kezelő a zajterheléstől és a károsanyagok belégzésétől is. Az AS 940 Sherpa 4WD főleg a meredek lejtőkön nyújtja Önnek, mint felhasználónak a szükséges erőt és biztonságot: állandó összkerékhajtást, 27 LE bruttó teljesítményű 2-hengeres motort olaj- és benzinpumpával, beépített differenciálzárat és bukócsövet. A vágóasztal felfüggesztése a terepen dolgozva megengedi a függőleges elmozdulást, így védve és növelve a szabad magasságot (szörföző vágóasztal). A körülfutó, önhordó csőváz gondoskodik a stabilitásról és az elcsavarodás-mentességről nagy terhelés esetén is. Az összkerékhajtás jelentősen javítja az egyenes futást, a mászóképességet és a lejtmeneti fékhatást, a kétkerékhajtású modellekhez képest. Az AS keresztkéses rendszere magas fűben is egyszerre vág és aprít. Az összkerékhajtás biztonságot jelent.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Motor: | B&S 4-ütemű motor, 2-henger |
| Meghajtás: | Állandó összkerékmeghajtás |
| Vágásmagasság: | 80-135 mm |
| Hengerűrtartalom: | 724 cm³ |
| Vágószélesség: | 90 cm |
| További információ: | Aktuális árért, kérjük keressen bennünket, köszönjük! |
| Névleges teljesítmény: | 16,5 kW, max. 27,0 HP |