
(Nettó: 2 165 276 Ft)
2 749 900 Ft
Amennyiben bármilyen kérdése van a gépekkel kapcsolatban, keresse bátran kollégánkat a
+36 30 474 0807 telefonszámon, vagy kérdezzen e-mailben az [email protected] címen.
Túlméretes gépeket csak Zala, Vas, Somogy, és Veszprém megyében szállítunk ki, beüzemelve, saját munkatársaink segítségével!
Az AS 799 Rider felülős mindentnyírót akkor használjuk, amikor a hagyományos fűnyíró traktorok elérik korlátaikat. Képes 60 cm magas füvet is vágni. Ez a nagyobb vágóerő a kés nyomatékának növelésével válik lehetővé. Ezt a felülős fűnyírót 3. sorozatú Powerbuilt Briggs&Stratton; 344cm3-es, 10,6 LE teljesítményű motorral szerelték. A zárt vágóasztal hátsó kidobással és 80 cm-es késsel rendelkezik. A négyszeres vágási magasság beállítás lehetővé teszi a vágási magasság beállítását 35 – 85mm-es tartományban. Az AS 799 Rider hajtása fokozatmentes előre és hátra is, tengelykapcsoló nélküli. A sebességet a jobb oldalon lévő vezérlőkar segítségével pontosan lehet szabályozni 0-8 km/h között. Az állítható ülésnek köszönhetően nagy lábtér áll a rendelkezésre kényelmes ülőhelyet biztosít. A sima futású kormányzás biztosítja a könnyed munkát. A fűnyíró robusztus felépítése egy acél csőváznak köszönhető ami megfelelő stabilitást és könnyű súly erefményez. A gép kompakt mérete előnyös a tároláshoz és a szállításhoz. Minden karosszériaelem horganyzott és porfestett acéllemezből készül. A műanyag alkatrészeket, ahol csak lehetséges, elhagyták. A 15 literes üzemanyagtartály hosszú üzemidőt biztosít. Az AS 799 Rider különösen alkalmas magántulajdonban lévő ingatlanokhoz és rétekhez, sík terepen, alacsony lejtéssel.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Motor: | B&S 4-ütemű motor |
| Meghajtás: | Hátsókerék-meghajtás |
| Fordulókör: | Kis |
| Vágásmagasság: | 35-85 mm |
| Hengerűrtartalom: | 344 cm³ |
| Vágószélesség: | 80 cm |
| Névleges teljesítmény: | 6,5 kW, max. 10,6 HP |